Industrial Excellence Award 2018 Türkiye Şampiyonu: Organik Kimya

1 dakikada okuyabilirsiniz
Industrial Excellence Award 2018 Türkiye Şampiyonu: Organik Kimya
Bu habere oy ver

Koç Üniversitesi, Organik Kimya Kemerburgaz/İstanbul fabrikasını Industrial Excellence Award 2018 Türkiye Şampiyonu olarak belirledi.

Organik Kimya, Türkiye’nin lider polimer emülsiyonları üreticisi olup, Kemerburgaz fabrikasının yanısıra Tuzla/İstanbul ve ayrıca Rotterdam/Hollanda ile Balerna/İsviçre’de de üretim tesislerine sahiptir.

Kimya sektöründe ilk “AR-GE Merkezi” ünvanını alan şirketin stratejisi inovasyon üzerine kurgulanmış olup, stratejiyi üretim sistemi, tedarik zinciri yönetimi, yeni ürün ve süreç geliştirme gibi temel yeteneklere ek olarak, iyi liderlik sayesinde hayat bulan çalışan katılımı aracılığıyla etkin bir icraya dönüştürme becerisi ile öne çıkmaktadır. Bunun yanısıra özellikle müşteri talep ve ihtiyaçlarını anlama, ihtiyaca uygun inovatif ve hızlı çözümler üretebilme ve bunu da sürdürülebilir bir şekilde yapabilme konusunda sergilediği performans ile dikkat çekmektedir. Müşteri ile yakınlık kurabilme ve müşteriyi anlama becerisi, inovasyon performansını besleyen temel kaynaktır.

Merkezinde “çalışan” olan katılımcı kurum kültürünün profesyonel bir yönetim anlayışı ile sentezi ve stratejinin tesis edilen yönetim sistemleri altyapısı aracılığıyla muntazam bir şekilde yayılımı ve takibi mükemmellik yolundaki başarıyı getirmiştir.

Haber Kaynağı

Paylaş:
Bu haber de ilginizi çekebilir...  Diyabet ve yaygın kullanılan beyaz pigment arasında olası bağlantı bulundu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İçerik kopyalanamaz!